TMO Alım Randevu Sistemi

Kuruma Vereceğiniz Ürün:
Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (ÇKS) kayıtlı mısınız? Evet
Hayır
Banka kartım bulunmaktadır Evet
Hayır
T.C. KIMLIK NUMARASI:
VERGI NUMARASI:

Fındık Önemli Uyarı

Ürünlerinizi lisanslı depoculuk şirketlerine TMO alım garantisinde randevulu olarak teslim edebilirsiniz.

ÇKS miktarı 1 Ton olan Üreticilere 1 kez , 1 Tondan fazla olan üreticilere en fazla 2 kez randevu verilecektir.

Üreticiler 2 kez iptal etmeden almış oldukları randevularına gelmemeleri durumunda sistemden bir daha randevu alamayacak; daha sonraki tarihler i?in alınmı? olan randevuları da iptal edilecektir.

Onaylıyorum
 

Önemli Uyarı

Alımlarımız esnasında HES Kodu sorgulaması yapılacaktır. Lütfen alım noktasına gelmeden Önce HES kodunuzu alınız. Covid-19 salgınının alım dönemi boyunca devam etmesi halinde, alınan tedbirler kapsamında, kronik hastalığı olan üreticilerimiz ile 20 yaş altı ve 65 yaş üstü üreticilerimiz, muhtar onaylı ürün Teslimat Belgesi ile belirleyecekleri kişi (öncelikle 1. veya 2. derece akrabası) eliyle ürün teslimatı yapabileceklerdir.

Sisteme Giriş

Randevu işleminin gerçekleşmesi için ÇKS (Çiftçi Kayıt Sistemi) kayıtlarınızın güncel olması gerekmektedir. Gerçek kişiler sadece T.C. Kimlik numarası alanınını, tüzel kişiler (Kurumlar, Şirketler v.b.) ise sadece Vergi No alanını doldurarak giriş yapacaklardır.

Önemli Uyarı

Bu sitede yapılan işlemler kayıt altına alınmaktadır. Başkasının adına yetkisiz olarak yapılan işlemler kanuni takibata uğrayacaktır.