TMO Alım Randevu Sistemi

Kuruma Vereceğiniz Ürün:
Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (ÇKS) kayıtlı mısınız? Evet
Hayır
Banka kartım bulunmaktadır Evet
Hayır
T.C. KIMLIK NUMARASI:
VERGI NUMARASI:

Hububat Önemli Uyarı

1-Hububat (Buğday, Arpa, Çavdar, Yulaf, Tritikale) ürünlerinden herhangi birinde ÇKS kaydınız var ise bu ürünlerden herhangi biri için cins ve miktar sınırlaması olmadan randevu alabilirsiniz.

Örneğin: ÇKS’de yalnızca çavdar kaydı olan bir üretici miktar sınırı olmadan buğday, arpa, çavdar, yulaf ve tritikale ürünlerinden herhangi birini veya tamamını TMO’ya satabilecektir.

2-Randevu alırken kuruma hangi ürünü satacaksanız o ürünü seçiniz. Randevu gününde seçtiğiniz ürün dışında başka bir ürün alınmayacaktır.

3-Ürün teslimatı sadece ürün sahipleri veya noter onaylı vekalet verilen kişi tarafından yapılacaktır.

4-Hububat üreticileri için 2 kez randevuya gelinmemesi durumunda mevcut randevuları iptal edilerek 2023 yılı hasat dönemine kadar Peşin alım yapılmayacaktır. Randevu sisteminde bir üreticinin aktif olarak en fazla 3 adet randevusu bulunabilecektir.

Fındık Önemli Uyarı

Ürünlerinizi lisanslı depoculuk şirketlerine TMO alım garantisinde randevulu olarak teslim edebilirsiniz.

ÇKS miktarı 1 Ton olan Üreticilere 1 kez , 1 Tondan fazla olan üreticilere en fazla 2 kez randevu verilecektir.

Üreticiler 2 kez iptal etmeden almış oldukları randevularına gelmemeleri durumunda sistemden bir daha randevu alamayacak; daha sonraki tarihler i?in alınmı? olan randevuları da iptal edilecektir.

Onaylıyorum
 

Sisteme Giriş

Randevu işleminin gerçekleşmesi için ÇKS (Çiftçi Kayıt Sistemi) kayıtlarınızın güncel olması gerekmektedir. Gerçek kişiler sadece T.C. Kimlik numarası alanınını, tüzel kişiler (Kurumlar v.b.) ise sadece Vergi No alanını doldurarak giriş yapacaklardır.

Önemli Uyarı

Bu sitede yapılan işlemler kayıt altına alınmaktadır. Başkasının adına yetkisiz olarak yapılan işlemler kanuni takibata uğrayacaktır.